101
231693
Adelaide Leuhusen
(1828-1923)
Adelaide leuhusen, olja på duk, sign och dat. -89.

ADELAIDE LEUHUSEN, Olja på duk, sign och dat. -89.

EN LITEN POJKE. 88x70.

Krackeleringar, färgbortfall.

Utropspris:

1 000 - 1 500 EUR