Prenumerera på vårt nyhetsbrev

102
238849
August Hagborg
(1852-1921)
August hagborg, olja på duk, signerad.

AUGUST HAGBORG, olja på duk, signerad.

Fllicka i moradräkt 100x81 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris:

2 500 - 3 000 EUR