33
234617
SPEGELLAMPETT för två ljus.

Förgylld och bronserad. I ramen pärlstavar. Kopplade ljusarmar av mässing. 1800-tal. Höjd 47, bredd 56 cm.

Utropspris:

400 - 600 EUR

Klubbat pris:
480 EUR