43
233680
KANDELABER.
Kandelaber.
Kandelaber.

För tjugotre ljus. Mässing. Tillverkad av A. Chertier, circa 1870
Stämplad A. CHERTIER ORFèVRE A PARIS. Höjd 167 cm. Små skador.

Utropspris:

3 500 - 4 500 EUR