48
234299
BREVPRESS, empire, brons samt porfyr, 1800-talets första hälft.

Förgylld brons med sockel av porfyr. H 14.

Slitage, repor, anlöpningar.

Utropspris:

300 - 400 EUR

Kontakta specialist
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977