73
238735
Arvid Mauritz Lindström
(1849-1923)
Arvid mauritz lindström, sommarkvÄll.

SOMMARKVÄLL.

Sign. Olja på duk, 36,5x66 cm.

Utropspris:

1 200 - 1 800 EUR

Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146