74
237114
Eduard (Spörer) Spoerer
(1841-1898)
Eduard (spörer) spoerer, vy i normandiet.

VY I NORMANDIET

Sign. -80. Olja på skiva, 47,5x68,5 cm.

Utropspris:

1 200 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
1 300 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146