75
236120
Gyula Zorkóczy
(1873-1932)
Gyula zorkóczy, sommarlandskap.

SOMMARLANDSKAP.

Sign. -15. Olja på duk, 60x80 cm.

Utropspris:

800 - 1 200 EUR

Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146