76
227323
Alexander Young
(1865-1923)

ALEXANDER YOUNG, olja på duk, sign. och dat. -91.

I hamnen. 41 x 68,5.

Ytsmuts.

Utropspris:

1 500 - 2 000 EUR

Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146