77
231283
Bruno Liljefors
(1860-1939)
Bruno liljefors, sommarharar.
Bruno liljefors, sommarharar.

SOMMARHARAR.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 31x40 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 EUR

Klubbat pris:
5 000 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146