78
238784
Axel Hjalmar Lindqvist
(1843-1917)
Axel hjalmar lindqvist, vindstilla sommardag.

VINDSTILLA SOMMARDAG.

Sign. Olja på duk, 52,5x85 cm.

Utropspris:

1 200 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
1 000 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146