81
217818
A De Lust
A de lust, fruktstilleben.
A de lust, fruktstilleben.

FRUKTSTILLEBEN.

Sign. Olja på skiva, 21,5x27,5 cm.

Utropspris:

3 000 - 4 000 EUR

Klubbat pris:
3 000 EUR