88
237133
Julius Weidig
(1837-1918)
Julius weidig, somrig bjÖrkskog vid sjÖ.

SOMRIG BJÖRKSKOG VID SJÖ.

Sign. 1974. Olja på duk, 48x77,5 cm.

Utropspris:

1 200 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
800 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146