93
238733
Lars Gustaf Kinmansson
(1822-1887)
Lars gustaf kinmansson, sommarlandskap.

SOMMARLANDSKAP.

Sign. -69. Olja på duk, 66,5x94 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 EUR

Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146