Klassiska
468232
Akseli Gallen-Kallela
(1865-1931)
Akseli gallen kallela, vy frÅn terrassen

AKSELI GALLEN-KALLELA, VY FRÅN TERRASSEN.

Sign. Palo 9 VI 1917. Olja på duk 30x32 cm.

Övrigt

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
21 700
232 824
24 089
Utropspris
16 000 EUR
Budhistorik (54 bud)
10
26 maj 2015 16:39
21 700 EUR
11
26 maj 2015 16:39
21 500 EUR
11
26 maj 2015 16:38
21 300 EUR
10
26 maj 2015 16:37
21 100 EUR
11
26 maj 2015 16:37
21 005 EUR