Klassiska
625640
Hugo Simberg
(1873-1917)
Hugo simberg, efter regnet
Hugo simberg, efter regnet
Hugo simberg, efter regnet
Hugo simberg, efter regnet

HUGO SIMBERG, EFTER REGNET.

Sign. Olja på duk 32x54 cm.

Saarikivi 259.

Övrigt

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 200
55 541
5 743
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
26 maj 2015 15:49
5 200 EUR
8 maj 2015 21:35
5 000 EUR
8 maj 2015 21:16
3 500 EUR
8 maj 2015 21:12
3 100 EUR
8 maj 2015 17:39
3 000 EUR