Klassiska
653283
Alfred William Finch
(1854-1930)
Alfred william finch, landskap med regnbÅge

ALFRED WILLIAM FINCH, LANDSKAP MED REGNBÅGE.

Sign. Olja på pannå 39x49 cm.

Övrigt

Slutpris
1 900
20 357
2 103
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
26 maj 2015 16:10
1 900 EUR
26 maj 2015 16:09
1 850 EUR
26 maj 2015 16:07
1 800 EUR
26 maj 2015 16:07
1 750 EUR
26 maj 2015 16:07
1 700 EUR