Konst SkulpturKlassiska
653407
Emil Halonen
(1875-1950)
Emil halonen, kyllikki
Emil halonen, kyllikki
Emil halonen, kyllikki
Emil halonen, kyllikki
Emil halonen, kyllikki

EMIL HALONEN, KYLLIKKI.

Brons. Signerad och daterad 1941, numrerad 3/20. Höjd 34 cm.

Övrigt

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 300
13 928
1 439
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (28 bud)
10
26 maj 2015 16:34
1 300 EUR
26 maj 2015 16:34
1 250 EUR
10
26 maj 2015 16:32
1 200 EUR
26 maj 2015 16:32
1 150 EUR
10
26 maj 2015 16:31
1 100 EUR