Klassiska
657215
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, Sverige.
ByrÅ, rokoko, 1700 tal, sverige

Profilerad skiva, fanerad med olika sorter av ädelträ. Bredd 106 cm, djup 59 cm, höjd 81 cm.

Senare lås, senare skiva, fanerskador.

Övrigt

Slutpris
2 000
21 390
2 211
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
28 maj 2015 18:47
2 000 EUR
28 maj 2015 18:47
1 950 EUR
28 maj 2015 18:44
1 900 EUR
28 maj 2015 18:43
1 850 EUR
28 maj 2015 18:43
1 800 EUR