Klassiska
660005
SOFFA, nyklassicism, Frankrike, 1700-talets slut.
Soffa, nyklassicism, frankrike, 1700 talets slut

Stoppad rygg och sits. Längd 121, djup 60 cm, höjd 97 cm.

Bruksslitage.

Övrigt

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)50 476 0421

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 350
14 398
1 499
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (25 bud)
26 maj 2015 18:24
1 350 EUR
26 maj 2015 18:21
1 300 EUR
26 maj 2015 18:21
1 275 EUR
26 maj 2015 18:20
920 EUR
26 maj 2015 18:20
900 EUR