Klassiska
664816
ENGELSKT BOKSKÅP, Georg III, sent 1700-tal.
Engelskt bokskÅp, georg iii, sent 1700 tal

Dubbla glasdörrar och fyra lådor. Mahogny och mahognyfaner. Bredd 130,5 cm, höjd 203 cm, djup 51 cm.

Senare nyckelskyltar, bruksslitage.

Övrigt

Slutpris
710
7 593
785
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
27 maj 2015 18:39
710 EUR
27 maj 2015 18:39
690 EUR
27 maj 2015 18:39
670 EUR
27 maj 2015 18:38
650 EUR
27 maj 2015 18:38
640 EUR