Klassiska
666144
SOFFA MED 4 STOLAR, Karl Johan, 1800-talets mitt, Sverige.
Soffa med 4 stolar, karl johan, 1800 talets mitt, sverige

Björk. Stolarna med lös stoppad sits. Soffans längd 194 cm, höjd 94 cm, djup 60 cm.

Bruksslitage, torrsprickor.

Övrigt

Slutpris
2 000
21 390
2 211
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (17 bud)
26 maj 2015 17:05
2 000 EUR
26 maj 2015 17:05
2 000 EUR
26 maj 2015 17:03
1 550 EUR
26 maj 2015 17:03
1 500 EUR
26 maj 2015 17:03
820 EUR