Klassiska
666145
VÄGGSKÅP, 1700-tal, Holland.
VÄggskÅp, 1700 tal, holland
VÄggskÅp, 1700 tal, holland
VÄggskÅp, 1700 tal, holland
VÄggskÅp, 1700 tal, holland
VÄggskÅp, 1700 tal, holland
VÄggskÅp, 1700 tal, holland
VÄggskÅp, 1700 tal, holland

Rikligt dekorerad med intarsia. Bredd 114,5 cm, höjd 116,5 cm, djup 28 cm.

Små skador.

Övrigt

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)50 476 0421

Slutpris
700
7 466
777
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
19 maj 2015 11:44
700 EUR
15 maj 2015 17:25
680 EUR
10 maj 2015 18:09
600 EUR
8 maj 2015 17:49
100 EUR