Möbler SpeglarKlassiska
667663
SPEGEL, rokoko, Sverige 1700-tal.
Spegel, rokoko, sverige 1700 tal

Förgylld. Ca 95x41,4 cm.

Senare bakstycke, delvis senare glas.

Övrigt

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 000
10 729
1 110
Utropspris
1 300 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 maj 2015 17:44
1 000 EUR
26 maj 2015 9:01
940 EUR
22 maj 2015 14:31
900 EUR
18 maj 2015 14:32
800 EUR
13 maj 2015 15:10
750 EUR