Klassiska
667678
KAFFEKOPP, förgylld silver, Helsingfors 1862, Johan Edvard Fagerroos. Vikt 214 g.
Kaffekopp, förgylld silver, helsingfors 1862, johan edvard fagerroos. vikt 214 g

Fatets diameter 13 cm.

Bruksslitage.

Övrigt

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
150
1 609
167
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
18 maj 2015 22:51
150 EUR
18 maj 2015 22:50
120 EUR
17 maj 2015 12:43
100 EUR
15 maj 2015 12:53
75 EUR
13 maj 2015 16:49
55 EUR