Klassiska F175

KARMSTOL. Barock, valnöt, Frankrike 1600-tal.
Slutpris
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, Sverige.
Slutpris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
GUSTAVIANSKA STOLAR, 6 ST, 1700-talets slut.
Slutpris
2 211 EUR
Utropspris
2 000 EUR
KARMSTOL, rokoko 1700-tal, Sverige.
Slutpris
700 EUR
Utropspris
800 EUR
KARMSTOLAR, ETT PAR, rokoko, 1700-tal, Sverige.
Slutpris
2 010 EUR
Utropspris
1 500 EUR
STOL, senbarock, 1700-tal, Sverige.
Slutpris
400 EUR
Utropspris
600 EUR
VÄGGSKÅP, 1700-tal, Holland.
Slutpris
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
GUSTAVIANSK BYRÅ, Sverige, sent 1700-tal.
Slutpris
5 300 EUR
Utropspris
4 000 EUR
GUSTAVIANSK PUDERSTOL, 1700-talets slut.
Slutpris
640 EUR
Utropspris
800 EUR
SENGUSTAVIANSKT SKRIVBORD, 1800-talets början.
Slutpris
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SOFFA, nyklassicism, Frankrike, 1700-talets slut.
Slutpris
1 350 EUR
Utropspris
600 EUR
SPEGEL, rokoko, Sverige 1700-tal.
Slutpris
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, troligen Finland.
Slutpris
820 EUR
Utropspris
1 500 EUR