Klassiska F175

RYSK TALLRIK, porslin, Popov ca 1830-1850.
Slutpris
600 EUR
Utropspris
500 EUR
PÅSKÄGG, porslin, Ryssland, sent 1800-tal.
Slutpris
570 EUR
Utropspris
500 EUR
LITOGRAFI.
Slutpris
590 EUR
Utropspris
500 EUR
RYSKA VÄGGLAMPETTER, empire. Tidigt 1800-tal.
Slutpris
7 700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
RYSK TALLRIK, porslin, Popov ca 1850-1870.
Slutpris
373 EUR
Utropspris
500 EUR
PÅSKÄGG, Ryssland, sent 1800-tal.
Slutpris
321 EUR
Utropspris
400 EUR