694185
Elvi Maarni
(1907-2006)
Elvi maarni, musikstund.
Elvi maarni, musikstund.
Elvi maarni, musikstund.
Elvi maarni, musikstund.

ELVI MAARNI, MUSIKSTUND.

Sign. Olja på duk 64x55 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
6 200
66 820
6 896
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (40 bud)
10
7 nov 2015 11:13
6 200 EUR
8
7 nov 2015 11:12
6 000 EUR
10
7 nov 2015 11:12
6 000 EUR
8
6 nov 2015 9:46
5 800 EUR
9
6 nov 2015 6:50
5 600 EUR