KLASSISKA
673415
John Ericsson
(1877-1951)
John ericsson, stadsvy.
John ericsson, stadsvy.
John ericsson, stadsvy.

JOHN ERICSSON, STADSVY.

Sign. 1898. Olja på duk 86,5 x 72 cm.

Smärre slitage. Intryckningsskada.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
2 200
23 439
2 435
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
8 dec 2015 17:02
2 200 EUR
8 dec 2015 17:02
2 100 EUR
7 dec 2015 17:29
1 550 EUR
1 dec 2015 7:58
1 500 EUR
29 nov 2015 13:22
1 200 EUR