KLASSISKA
674291
SYBORD, Jacob, Ryssland 1800-talets början.
Sybord, jacob, ryssland 1800-talets början.

Mahognyfanerad med mässingslister. Lyrformade ben. Bredd 87 cm, djup 46 cm, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitageskador, lösa dekordelar, stötmärken

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 000
10 777
1 112
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
8 dec 2015 17:12
1 000 EUR
8 dec 2015 17:11
980 EUR
8 dec 2015 17:09
960 EUR
8 dec 2015 17:09
950 EUR
8 dec 2015 17:09
920 EUR