KLASSISKA
687571
BRÖDKORG, silver, St.Petersburg 1827, Carl Gustaf Savary
BrÖdkorg, silver, st.petersburg 1827, carl gustaf savary.

Oval form med godronerad dekor. Insidan förgylld. Längd 27 cm. Vikt ca 826 g.

Bruksslitage

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 105
11 909
1 229
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2015 17:52
1 105 EUR
8 dec 2015 17:52
1 055 EUR
8 dec 2015 17:50
1 005 EUR
8 dec 2015 17:50
985 EUR
8 dec 2015 17:48
970 EUR