KLASSISKA
688214
SOFFA, empire, Ryssland 1800-talets början
Soffa, empire, ryssland 1800-talets början.

Mahogny fanerad. Lös stoppad sits. Längd 142 cm, sitthöjd 43 cm, tot. höjd 90 cm.

Bruksslitage

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 550
16 520
1 712
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (60 bud)
10
8 dec 2015 16:14
1 550 EUR
11
8 dec 2015 16:14
1 500 EUR
10
8 dec 2015 16:14
1 450 EUR
11
8 dec 2015 16:14
1 400 EUR
10
8 dec 2015 16:12
1 350 EUR