KLASSISKA
695642
Ferdinand von Wright
(1822-1906)
Ferdinand von wright, duvor.
Ferdinand von wright, duvor.
Ferdinand von wright, duvor.
Ferdinand von wright, duvor.

FERDINAND VON WRIGHT, DUVOR.

Sign. 1851. Olja på duk 56x70 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
21 050
224 351
23 252
Utropspris
20 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
8 dec 2015 18:02
21 050 EUR
8 dec 2015 18:02
21 000 EUR
8 dec 2015 18:00
20 400 EUR
8 dec 2015 18:00
20 200 EUR
8 dec 2015 18:00
19 200 EUR