KLASSISKA
697216
Ragnar Ekelund
(1892-1960)
Ragnar ekelund, vy frÅn tallinn.

RAGNAR EKELUND, VY FRÅN TALLINN.

Sign. -38. Olja på duk 73x60 cm

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
2 705
28 830
2 988
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (42 bud)
9
8 dec 2015 17:12
2 705 EUR
8 dec 2015 17:12
2 620 EUR
8 dec 2015 17:10
2 605 EUR
9
8 dec 2015 17:08
2 505 EUR
8 dec 2015 17:08
2 410 EUR