705030
IRIS KERAMIKVAS. Märkt ABI, 01,8. Sekelskiftet 1900.
Iris keramikvas. märkt abi, 01,8. sekelskiftet 1900

Turkos glasyr. Höjd 30 cm.

Kantnagg och sedvanligt slitage.

Slutpris
800
8 571
886
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (31 bud)
8 dec 2015 17:17
800 EUR
8 dec 2015 17:17
800 EUR
8 dec 2015 17:17
780 EUR
8 dec 2015 17:17
760 EUR
8 dec 2015 17:16
740 EUR