708516
KANDELABRAR ETT PAR, förgylld brons, Frankrike 1800-talets andra hälft
Kandelabrar ett par, förgylld brons, frankrike 1800 talets andra hälft

Höjd 64,5 cm.

Bruksslitage

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
790
8 476
877
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
27 nov 2015 4:51
790 EUR
27 nov 2015 4:51
770 EUR
24 nov 2015 21:42
700 EUR