KLASSISKA
709387
KONSOLBORD, empire 1800-talets början.
Konsolbord, empire 1800 talets början

Mahogny fanerad med bronsbeslag. Höjd 77 cm, bredd 71 cm, djup 41 cm.

Skråmor.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 900
20 385
2 109
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (33 bud)
9
8 dec 2015 18:06
1 900 EUR
8
8 dec 2015 18:05
1 850 EUR
9
8 dec 2015 18:04
1 800 EUR
8
8 dec 2015 18:03
1 750 EUR
9
8 dec 2015 18:03
1 700 EUR