KLASSISKA
709563
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, ALLEGORISKT MOTIV.
Oidentifierad konstnÄr, allegoriskt motiv.

Olja på duk 55x37 cm.

Övrigt

Bär signatur, England 1800-tal.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
3 200
34 106
3 535
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (47 bud)
12
9 dec 2015 16:10
3 200 EUR
10
9 dec 2015 16:08
3 100 EUR
12
9 dec 2015 16:08
3 000 EUR
10
9 dec 2015 16:08
2 950 EUR
10
9 dec 2015 16:07
2 900 EUR