KLASSISKA
711535
Väinö Hämäläinen
(1876-1940)
VÄinÖ hÄmÄlÄinen, vÅrsol.
VÄinÖ hÄmÄlÄinen, vÅrsol.
VÄinÖ hÄmÄlÄinen, vÅrsol.
VÄinÖ hÄmÄlÄinen, vÅrsol.

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, VÅRSOL.

Sign. 1923. Jorvas. Olja på pannå 45x38 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
800
8 622
890
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2015 17:26
800 EUR
8 dec 2015 17:25
675 EUR
8 dec 2015 13:14
600 EUR
7 dec 2015 9:41
300 EUR
5 dec 2015 21:52
250 EUR