KLASSISKA
715441
STOP, silver och förgyllt silver, Moskva 1757, Petr Semenov, vikt 248 g.
Stop, silver och förgyllt silver, moskva 1757, petr semenov, vikt 248 g.

Barock, driven dekor, höjd 11 cm.

Bruksslitage

Slutpris
2 600
28 021
2 892
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (46 bud)
8 dec 2015 17:10
2 600 EUR
9
8 dec 2015 17:07
2 500 EUR
8 dec 2015 17:07
2 500 EUR
9
8 dec 2015 17:05
2 400 EUR
8 dec 2015 17:04
2 300 EUR