KLASSISKA
715866
Akseli Gallen-Kallela
(1865-1931)
Akseli gallen-kallela, seglats vid kusten.

AKSELI GALLEN-KALLELA, SEGLATS VID KUSTEN.

Sign. -82. Olja på pannå 24,5x38 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
9 400
101 308
10 455
Utropspris
10 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
8 dec 2015 17:21
9 400 EUR
8 dec 2015 17:18
9 200 EUR
8 dec 2015 17:15
9 000 EUR
8 dec 2015 17:12
8 800 EUR
8 dec 2015 17:09
8 600 EUR