Möbler SpeglarKLASSISKA
717503
SPEGEL, rokoko 1700-tal, signerad Petter Johansson Helin/Jöran Beckman, Stockholm
Spegel, rokoko 1700-tal, signerad petter johansson helin/jöran beckman, stockholm.

Höjd 83 cm, bredd 36 cm.

Bruksslitage, senare förgyllning

Slutpris
600
6 490
661
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2015 17:45
600 EUR
8 dec 2015 17:45
580 EUR
8 dec 2015 17:44
560 EUR
8 dec 2015 17:44
540 EUR
8 dec 2015 17:43
520 EUR