Konst GrafikKLASSISKA
717628
Akseli Gallen-Kallela
(1865-1931)
Akseli gallen-kallela, "professor matti ÄyrÄpÄÄ och tandlÄkare avellan" 1917.

AKSELI GALLEN-KALLELA, "PROFESSOR MATTI ÄYRÄPÄÄ OCH TANDLÄKARE AVELLAN" 1917.

Sign. Etsning 17,5x17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
1 579
16 829
1 744
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (53 bud)
12
8 dec 2015 17:29
1 579 EUR
8 dec 2015 17:29
1 550 EUR
12
8 dec 2015 17:29
1 500 EUR
8 dec 2015 17:29
1 450 EUR
12
8 dec 2015 17:26
1 400 EUR