KLASSISKA
717813
BÄGARE, förgyllt silver med niello dekor, Moskva 1804, oidentierad guldsmed, vikt 98 g.
BÄgare, förgyllt silver med niello dekor, moskva 1804, oidentierad guldsmed, vikt 98 g.

Invändigt förgylld, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage

Slutpris
3 500
37 721
3 893
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (35 bud)
8 dec 2015 17:34
3 500 EUR
8 dec 2015 17:34
3 500 EUR
8 dec 2015 17:32
3 400 EUR
8 dec 2015 17:32
3 300 EUR
8 dec 2015 17:31
3 200 EUR