KLASSISKA
718159
Väinö Kamppuri
(1891-1972)
VÄinÖ kamppuri, vÄderkvarnen.
VÄinÖ kamppuri, vÄderkvarnen.
VÄinÖ kamppuri, vÄderkvarnen.
VÄinÖ kamppuri, vÄderkvarnen.

VÄINÖ KAMPPURI, VÄDERKVARNEN.

Signerad och daterad -34. Olja på pannå 34x36 cm.

Slutpris
720
7 788
793
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
8 dec 2015 16:01
720 EUR
8 dec 2015 15:49
700 EUR
26 nov 2015 14:28
500 EUR
24 nov 2015 20:15
400 EUR
24 nov 2015 12:27
100 EUR