KLASSISKA
721114
BRÖDKORG, silver, Ryssland, St.Petersburg 1888, Vasili Ivanov, vikt 648 g.
BrÖdkorg, silver, ryssland, st.petersburg 1888, vasili ivanov, vikt 648 g.

Imitation av flätad korg. Invändigt förgylld, längd 24 cm.

Bruksslitage

Slutpris
1 300
13 855
1 436
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (15 bud)
8 dec 2015 17:35
1 300 EUR
8 dec 2015 17:34
1 250 EUR
8 dec 2015 17:34
1 200 EUR
4 dec 2015 0:13
1 150 EUR
3 dec 2015 15:37
1 100 EUR