KLASSISKA
726819
STOLAR, 4+2 st. Sengustavianska 1700-talets slut.
Stolar, 4+2 st. sengustavianska 1700-talets slut.

Två med grön klädsel. Höjd 89,5 cm, bredd 50 cm, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, senare målning

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
1 500
16 166
1 668
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
8 dec 2015 16:04
1 500 EUR
8 dec 2015 16:03
1 101 EUR
30 nov 2015 12:37
1 000 EUR