KLASSISKA
728815
Louis Sparre
(1863-1964)
Louis sparre, strandtall
Louis sparre, strandtall
Louis sparre, strandtall
Louis sparre, strandtall

LOUIS SPARRE, STRANDTALL.

Sign. -38. Olja på pannå 39x57 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
4 050
43 453
4 496
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (45 bud)
15
8 dec 2015 17:10
4 050 EUR
13
8 dec 2015 17:10
3 950 EUR
15
8 dec 2015 17:09
3 850 EUR
17
8 dec 2015 17:08
3 750 EUR
13
8 dec 2015 17:05
3 650 EUR