Konst GrafikKLASSISKA
729221
Pablo Picasso
(1881-1973)
Pablo picasso, ur "156 gravures".

PABLO PICASSO, UR "156 GRAVURES".

Tryckt sign. Etsning, akvatint, 42/50, 15x20,5 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
870
9 272
961
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
8 dec 2015 16:56
870 EUR
10
8 dec 2015 16:56
850 EUR
10
8 dec 2015 16:55
841 EUR
8 dec 2015 16:55
821 EUR
8 dec 2015 16:55
820 EUR