KLASSISKA
729410
Berndt Lindholm
(1841-1914)
Berndt lindholm, skymning i skÄrgÅrden

BERNDT LINDHOLM, SKYMNING I SKÄRGÅRDEN.

Sign. -96. Olja på pannå 22x43 cm.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Slutpris
3 300
35 357
3 653
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
8 dec 2015 17:22
3 300 EUR
8 dec 2015 17:22
3 200 EUR
8 dec 2015 17:16
3 100 EUR
8 dec 2015 17:16
3 010 EUR
8 dec 2015 17:15
3 000 EUR